Duben 2007

BALET !!!

25. dubna 2007 v 9:51 | Klára
V neděli jsem zažila vrchol svejch kultůůůrních zážitků! Byla jsem s Oli na tom baletu - Labutí jezero !
Bylo to fakt úchvatné, úžasné, povznášející (Princ fakt lítal!), vtipné a tak KULTŮRNÍ sakra!!! No prostě jsme na sebe s Oli pyšné a půjdeme zas, tentokrát na operu.
Zde něco od Oli a nějaké to foto ... no hmhm ehm!

info Státní Opera Praha

Víkend

25. dubna 2007 v 9:41 | Klára
No - omlouvám se svým čtenářům (kéž by nějací byli) za neplánovanou pauzu, ale nějak jsem neměla čas napsat :)
O víkendu jsem pořádně relaxovala! Zůstala jsem sama v Praze a pořádně si to užila!
V sobotu jsem se válela v postýlce do 11:30 - pak jsem uklízela svoje hory oblečení, který mi pomalu zaplavily celý pokoj ~~~ no a pak jsem se začla připravovat na odpolední roli turistky :) Krátké kalhoty, triko a sportovní obuv!
Přidala se ke mě spolupracovnice Kačka (přítel ji opět zklamal!) a vyrazily jsme na tůru po staré Praze. Národní třída, uličky ... Karlův most, Malostranská ... kafíčko ... uličky, Nerudovka, Hrad, Letohrádek, Letná ... domů ... paráda!
V neděli jsem se psychicky připravovala na večer (o tom další zápisky) a odpoledne jsem se vyrazila projít - no došla jsem až na Vyšehrad! Tam jsem se kochala na hřbitově :) a šla jsem zase domů.
Fakt miluju Prahu!

zase do divadla???

19. dubna 2007 v 13:46 | Klára
Tak jdu s Oli do divadla. Oli mě zve, má mě tak ráda!! Samozřejmě to není jen tak ledajaká hra - hraje tam Taclík a hraje tam největšího Depešáka! Oli už to samozřejmě viděla, ale ona to má ráda a Taclíka má taky ráda, i já ho mám ráda - tak na to jde znovu s mnou. To je tak milý!
Dneska jsem zarezervovala lístky - do první řady (chtěla Oli).

tady je k tomu něco z jejího bloku !!!

mé dnešní moudro

19. dubna 2007 v 13:38 | Klára
Není duležitý vypadat jako modelka, hlavně že mě má někdo rád !
...
hahaha :)

Miluje Mě!!!!!

18. dubna 2007 v 14:45 | Klára
Tak si myslim, že je to jasný - Oli mě miluje!

Dneska jsem našla při našich poobědových nákupech pro ni nechutně červeno-lososvý (těžko tu barvu popsat) pásek k jejim novým divným červeno-lososovým botičkám. Jsou tak jiné, tak výrazné a úchylné! No prostě nepřehlédnutelné!!! No a stím páskem co jsem jí našla to budě mega-sladěný outfit!

Gája v sauně

18. dubna 2007 v 14:08 | Klára
Jak to v tej Lucerně včera teda vypadalo? ... Předkapela: américká kapelka s prasáckým černošským frontmanem, kterýho zajímalo jen "Do You Like Pussy Eating?!" ... No comment!
Teplota, vlhkost a pach potu v sále stále stoupal ... odhaduju to tak na 40°C, 95% a "zamořeno"!
Tak po hodině a půl nastoupili Gaia Mesiah - vlastně jsem v životě od nich slyšela jen pár kousků a nikdy je neviděla. No šok to pro mě byl velikej! Zpěvačka Marka je ode dneška moje noční můra! Nevim jak jiní, ale já v ní nenašla nic ženského (snad chvílemi hlas) - je to pro mě odpudivý ... ale show dobrá, to se musí uznat.
Příště ale do tej sauny nechci!!!

gája mesája

17. dubna 2007 v 16:58 | Klára
Dneska jdu do mjúzik báru Lucerna na křest ... tak jsem si jako v tej technizovanej době rezervovala lístky přes net (prodejna je o 5 pater níž :))
prodejce (kudrnáček): tak co to bude
já: no já jsem si na dnešek zarezervovala lístky do music báru
kudrnáček: a máte číslo rezervace?
já: ne!
kudrnáček: tak na co tam jdete?
já: gája mesája
Oli: co?! jaký gejové!?
kudrnáček: (s úsměvem) no jasně, to je taková partička gejů :)
Oli: a to za to chtěj 200Kč???!!!
já: no já jako podporuju menšiny!
kudrnáček: tak já si mezi vás teď stoupnu a budu taky taková menšina!
já: chcete taky 200Kč??? :)

víííkend

17. dubna 2007 v 16:52 | Klára
Tak jakej byl asi můj víkend ... V pátek jsem byla s přáteli v "jídelně" - to je takovej pajzlík v Chocni, bývalá závodní jídelna, dnes pojmenovaná "Pod kaštany" (kolem rostou kaštany a v létě je pod nima venkovní sezení). Trochu jsem se připila - odnesla jsem si sedřený rameno, pohmožděný žebro a nemilou vzpomínku na cizí pusinku (byla jsem k tomu ale vyprovokována!).
Bylo hlavně celý víkend krááásný počasí a to se mojí Sárince moc líbí - takže sme si spolu hráli venku ... :)

Sára

čočkovka

12. dubna 2007 v 14:31 | Klára
Začíná mi být Honzy Rošta upřímně líto :) Nejen že s náma ty obědy dokáže vydržet a relativně to na něm nenechává následky, ale snáší od nás i takové věci, jako třeba dnes čočkovku v klíně.
Ona Oli se zrovinka né moc ráda baví o práci při obědě (vlastně nikdy)... takže jsme jako mohli čekat, že to skončí blbě :))) Trošičku ji to rozproudilo a plácla Rošta přes ruku - no a on chudák zrovinka držel v tej ruce plnou lžíci čočkovky --- a ta se mu katapultovala přímo do klína!!! 10 minut čisté zábavy pro nás ostatní :)

Jinak jsme měli dneska také jedno zajímavé téma - zvířátka - bavili jsme se o žirafách, včelách, sovách, tučnácích (jak maj těžkej život), rybkách atd ...
Nakonec Oli prohlásila (když jsme se bavili o výměně těhotenství s tučňákem - oni se prý v hnízdění na vajíčku střídají po 3 měsících!): "A nezdá se vám tohle jako trochu zoofilní?" a Pětka (Tom) na to: "No tak já si myslím, že ne." - to je mi slovo chlapa!
Tak takhle bysme jásali na obědě jako tučňáci ... asi ... jako no ...

polední minivejcuc!

11. dubna 2007 v 14:36 | Klára
Tak jsme zase šli na oběd s roštem a pětkou. A o srandu bylo postaráno! Pak Oli zazvodil telefon a ona se začla úplně jako rozplívat a jásat a ječet ... no žárlila jsem (já jsem jí totiž v tuchvíli nevolala - seděla jsem vedle ní) ... a kdo teda? Nopřece její miláček Adarhaz :) Oli se mu jako snažila vysvětlit jak se z Václaváku dostane na Blbý Místo - no s jejíma orientačníma a navigačníma schopnostma nás to docela pobavilo a nakonec to jako završila větou "Copak já jsem nějaká GPSka!?!" ... No Oli - NEJSEŠ :)
Přikládám ilustrační foto jakési džípíesky:

Ja jsem nic neukradla!!!

10. dubna 2007 v 16:45 | Klára
Prej to sem jako mám napsat, ale já se vinná necítím!
Dneska jsme byli s Oli po obědě v jednom obchodě s hadrama a cetkama ... No a na poličce tam jako lezela taková dřevěná věc - bez visačky, bez cenovky, bez čipu ... tak jsem si ji vzala, no!!! Prostě to tam tak leželo, jako by to někdo vyhodil! A tak jsem to jako vlastně zachránila! Aby to tam nezůstalo jen tak, samo. ...

Já jsem nic neukradla!!!

Emma má svátek!

10. dubna 2007 v 11:41 | Klára
V něděli měla moje krásná tříměsíční neteř Emma Grace Duffy svátek - sice je to "angličanka" a tam se svátky neslaví - tak alespoň něco hezkého od nás čechů :)

Všechno nejlepší Emmo! :)

páteční mainstream

8. dubna 2007 v 11:43 | Klára
Tak mám takovej pocit, že se zase nějak trhám z řetězu. Víc než půl roku jsem nepila alkohol a s tím jsem taky přestala kouřit cigarety (přestávaní je ted velkej mainstream!). No a teď to vypadá, že zase piju ... No prostě jsem toho vypila hodně a po půlroce jsem šla na disko! FUJ! Tam jsem samozřejmě pokračovala v KONZUMACI a nakonec jsem jako jedna z mnoha pipinek tančila na nějaký diskotechno nebo co to vlastně teď hrajou. Měla jsem ty sexy kraťásky (po vzoru Oli) a lepili se na mě uchyláci s trapnějma lichotkama atd ... no už tam asi zase půl roku nevkročím. Ještě ta poslední písnička - mi věnoval DJ - všichni na mě koukali! (asi mě znali) - no musela jsem tančit dál! Ještě že to byli moji oblíbení The Prodigy a jejich Voodoo people :) to mi vždy nějak rozproudí krev a nutí mě to sebou škubat na parketu i mimo parket, no všude! V 5:00 ráno jsem konečně ležela v posteli a zůstala jsem tam do 12:00 - prostě co to šlo :)
No geniálně mainstreamově strávený večer ...

Faithless!!!

6. dubna 2007 v 13:55 | Klára
Jsem na dně!
V úterý 10.4. zahrajou v Praze Faithless a já tam nebudu. Nemůžu, nesnáším davy lidí! Udusila bych se tam. Ale budu asi celej večer brečet, že tam nemůžu bejt. To bude utrpení... Doufám, že se mnou bude někdo soucítit a dá mi čokoládu. Aspoň pro chvilkový potěšení ( budu teda potřebovat tak 5 kilo! na přežití večera).

... addict!

6. dubna 2007 v 10:03 | Klára
Vzhledem k tomu, že jsem si včera přiznala, že jsem nemocná, tak to tady jako napíšu. Aby bylo vidět, že jsem se rozhodla o tom mluvit a něco s tím dělat :)

Tento týden jsem byla už třikrát nakupovat - oblečení samozřejmě. Ale nepatřím mezi ty bloncky, opalený ze solárka, se špičatejma botama a našpulenou pusou, to fakt NE! Dělám to pro VÁS pro všechny! A hlavně pro Oli, jí se chci líbit nejvíc! A dělá mi to strašně dobře, když si něco koupím. Vygůglila jsem si (s pomocí Oli), že to je choroba a že se to musí nějak léčit. Jinak skončím špatně! No to mě vyděsilo.
Včera jsem se z toho málem rozbrečela Oli do telefonu ... (trošku jsem to přehrála ... jako vždycky ... lidi se v Albertu určitě pobavili, když jsem fňukala mezi regálama :)) a tak jsem si koupila bílej rum a colu.

Ano jsem hluboce závislý člověk! Přád potřebuju přísun nějaké drogy - čokoláda, jídlo, oblečení, sex, alkohol ... prostě něco z toho musím mít! Včera (bohužel až na sex) jsem měla všechno a bylo mi dobře!!!

Tak sakra proč se toho mám vzdávat!

Jo a dneska mi to fakt sluší, Oli mě už třikrát plácla přes zadek a líbím se jí :)

Co je asi v mym životě tady zásadní

5. dubna 2007 v 16:45 | Klára
Mám takovej pocit, že během toho mýho pracovního života tady v Praze (ano, pracuji v Praze, ale pražák nejsem!) jsem přišla na to co je strašně duležitý!... A to jsou obědy! Teda hlavně obědy s Oli. Vono asi toho hodně tady bude o Oli :) Ale vona bude ráda, ona má sebe moc ráda a já ji mám taky moc ráda. Říkám jí dokonce, že ji miluju (nejsem úplně homosexuální, to jako ne), ale kdyby na to přišlo, tak bych si ji vzala (teda registrovala), je tak jedinečná! Ale to ví každej, každej ví, že je nejlepší na světě!
No a ty obědy, není to úplně tak o jídle, ale já vlastě hodně žeru, takže je to taky hlavně vo jídle. No a nesmím zapomenout na dva další, co s náma na ty obědy choděj, ale né jako pravidelně. Rošt a Pětka - jsou to dva takový ... no ... no prostě tady taky dělaj a je s nima sranda - asi je taky miluju :)
Rošt - pravým jménem Honza, je takovej maličkej a strašně jako inteligentní - studovanej vědec! A když se začne smát, tak nemůže přestat ... a ... no to byste ho museli vidět!
a Pětka - to je jako vostrej bejvalej punker! Tomáš. Hrál na basu v legendární kapele "Jarda" - určitě znáte "Kanalizaci" a tu vo tom chlápkoj co skočil z vlaku ... :)

No takže tím jsem to jako uvedla ...

Proč??? no jo no ...

5. dubna 2007 v 16:23 | Klára
Proč jsem vlastně tenhle blog založila? :) No to je docela trapná otázka ... ale chce to asi jako tady napsat. Takže je to proto, protože je to mainstreamová záležitost - a mainstream ja proste ctím! A taky jsem si připadala strašně jako mimo, protože všichni to maj a blogujou, někdo teda blokuje (ano ty, lásko) a já prostě nechci bejt někde na okraji! Chci bejt v tom! Rozuměj mi :)

Jo a taky si myslim, že je potřeba sem ty věci co se mi dějou napsat, protože to určitě někoho zajímá!