Co je asi v mym životě tady zásadní

5. dubna 2007 v 16:45 | Klára
Mám takovej pocit, že během toho mýho pracovního života tady v Praze (ano, pracuji v Praze, ale pražák nejsem!) jsem přišla na to co je strašně duležitý!... A to jsou obědy! Teda hlavně obědy s Oli. Vono asi toho hodně tady bude o Oli :) Ale vona bude ráda, ona má sebe moc ráda a já ji mám taky moc ráda. Říkám jí dokonce, že ji miluju (nejsem úplně homosexuální, to jako ne), ale kdyby na to přišlo, tak bych si ji vzala (teda registrovala), je tak jedinečná! Ale to ví každej, každej ví, že je nejlepší na světě!
No a ty obědy, není to úplně tak o jídle, ale já vlastě hodně žeru, takže je to taky hlavně vo jídle. No a nesmím zapomenout na dva další, co s náma na ty obědy choděj, ale né jako pravidelně. Rošt a Pětka - jsou to dva takový ... no ... no prostě tady taky dělaj a je s nima sranda - asi je taky miluju :)
Rošt - pravým jménem Honza, je takovej maličkej a strašně jako inteligentní - studovanej vědec! A když se začne smát, tak nemůže přestat ... a ... no to byste ho museli vidět!
a Pětka - to je jako vostrej bejvalej punker! Tomáš. Hrál na basu v legendární kapele "Jarda" - určitě znáte "Kanalizaci" a tu vo tom chlápkoj co skočil z vlaku ... :)

No takže tím jsem to jako uvedla ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama